motoger

Olej hydrauliczny Porsche Boxster 986 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Olej hydrauliczny Porsche Boxster 986 FL
Olej hydrauliczny Porsche Boxster 986 FL

Sprzedawcy części do Porsche Boxster:

części używane opel
auto szrot samochodowy
auto części
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
moto2.pl
giełda części
moto2
auto części warszawa
auto szrot
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
części używane poznań
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części gliwice
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
części moto2

Cena Olej hydrauliczny Porsche Boxster Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Porsche Boxster pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Olej hydrauliczny. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Oleje. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-12 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Olej hydrauliczny do Porsche Boxster 986 FL przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Olej hydrauliczny Porsche Boxster 986 FL 1.8 2004 kombi. Tanio Olej hydrauliczny Porsche Boxster 986 FL 1.8 2004 kombi. Pojemność tego auta to 1.8 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2000. Buda tego pojazdu to kombi i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Porsche. Ten model Boxster wyszedł na cały świat w wersjach takich jak 986, 986 FL, 987, 987 FL, 981.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem olej hydrauliczny . Podobno najczęściej psująca się część do Porsche Boxster wersja 986 FL. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Porsche Boxster. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Specjaliści mówią że Porsche Boxster ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche Boxster bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Porsche Boxster. Więc uwielbiam swój samochód. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie olej hydrauliczny do Boxster. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem olej hydrauliczny. Zamontowałem olej hydrauliczny do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem olej hydrauliczny do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Porsche Boxster. Pojawiła się potrzeba znalezienia olej hydrauliczny. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Porsche Boxster. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  olej hydrauliczny w Porsche Boxster. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę olej hydrauliczny do Porsche Boxster. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio olej hydrauliczny. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo olej hydrauliczny. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Porsche Boxster na części.  


KONTAKT

tanio Olej hydrauliczny Porsche Boxster 986 FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Olej hydrauliczny Porsche Boxster 986 FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl